Hlášky z filmů a seriálů

Hlášku zkopírujte a vložte do formuláře. » jak na to

Text SMS č. 1: Starenka: Prosim vas, mlady pane, nemohl byste me svezt? Bergner: Ja? Proc zrovna ja? Starenka: Nezlobte se, ja nemuzu na nohy. Ja bych vam to

Text SMS č. 2: treba zaplatila... Bergner: Heledte se, kdo je dneska zdravej? Me boli hlava, zuby, lymfaticky zlazy, mam deprese a spatne je mne furt - a to byste

Text SMS č. 3: chtela riskovat, aby vas svez takovej chorej ubozak?

Orange nabízí 10 SMS zdarma měsíčně po bezplatné registraci na OrangePortal.sk. Je nutné mít slovenské číslo. Placené SMS můžete posílat neomezeně.
Pro registraci prosím použijte nové okno kvůli správnému odeslání kontrolního kódu. V případě potíží s přihlášením nebo odesláním zkuste použít přímý odkaz.

Jak zkopírovat hlášku:

1. Text označte myší (klikněte na začátek textu levým tlačítkem myši, přidržte ho a posunujte myší doprava).

2. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Kopírovat”.

3. Klikněte levým tlačítkem myši na určené políčko ve formuláři.

4. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Vložit”.

» Zpět nahoru

Web používá cookies. OK Info