Hlášky z filmů a seriálů

Hlášku zkopírujte a vložte do formuláře. » jak na to

Text SMS č. 1: (Wilson dela Housovi magnetickou rezonanci.) Wilson: (pres mikrofon) Housi, tady je buh. House: Pockej, ted se nemuzu hybat, co treba ve ctvrtek.

Text SMS č. 2: Wilson: Pockej, kouknu se. O to nemuzu, to mam mor. (Pak prijde Cuddyova servat House.) House: Boze, zbav me te carodejnice. (Wilson se tlemi.)

Text SMS č. 3: House: Ach boze, proc jen jsi me opustil.

Orange nabízí 10 SMS zdarma měsíčně po bezplatné registraci na OrangePortal.sk. Je nutné mít slovenské číslo. Placené SMS můžete posílat neomezeně.
Pro registraci prosím použijte nové okno kvůli správnému odeslání kontrolního kódu. V případě potíží s přihlášením nebo odesláním zkuste použít přímý odkaz.

Jak zkopírovat hlášku:

1. Text označte myší (klikněte na začátek textu levým tlačítkem myši, přidržte ho a posunujte myší doprava).

2. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Kopírovat”.

3. Klikněte levým tlačítkem myši na určené políčko ve formuláři.

4. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Vložit”.

» Zpět nahoru

Web používá cookies. OK Info