přidávat na začátek hlášky název filmu nebo seriáluOdeslat na: E-mail | Vodafone | O2 | T-Mobile | Slovensko
Hlášku zkopírujte a vložte do formuláře. » jak na to
Text SMS č. 1: Lister: Kde jsou vsichni, Holle? (Lister ochutna jednu hromadku bileho prasku.) Holly: Jsou mrtvi, Dave. Lister: Ale kdo? Holly: Vsichni, Dave.
Text SMS č. 2: Lister: Co, i kapitan Hollister? Holly: Vsichni jsou mrtvi, Dave. Lister: A co Todhunter? Holly: Vsichni jsou mrtvi, Dave. Lister: A co Selby?
Text SMS č. 3: Holly: Je mrtvy. Vsichni jsou mrtvi, Dave. Lister: Peterson ale ne, ze jo? Holly: Vsichni jsou mrtvi, Dave. Lister: Chen snad ne? Holly: Gordon,
Text SMS č. 4: Bennett, ano i Chen, vsichni. Vsichni jsou mrtvi, Dave! Lister: Rimmer? Holly: Je mrtvy, Dave. Vsichni jsou mrtvi. Vsichni jsou uz mrtvi, Dave!
Text SMS č. 5: Lister: Pockej. Snazis se mi rict, ze jsou vsichni mrtvi? Holly: Kez bych ho nikdy nenechal uniknout.
Jak zkopírovat hlášku:
1. Text označte myší (klikněte na začátek textu levým tlačítkem myši, přidržte ho a posunujte myší doprava).
2. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Kopírovat”.
3. Klikněte levým tlačítkem myši na určené políčko ve formuláři.
4. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Vložit”.